1. Ocena stanu żywienia
Nie masz problemów z wagą i stanem zdrowia, ale chcesz dowiedzieć czy twoje żywienie jest prawidłowe? Nasz dietetyk przeanalizuje z Tobą dokładnie twój sposób żywienia i oceni czy organizm otrzymuje wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Podobnie jak systematycznie bada się krew, tak również przynajmniej raz do roku warto prześwietlić swoją dietę.


2. Redukcja wagi i poprawa jędrności ciała
Narzekasz na swoją wagę? A może odczuwasz, że Twoje ciało stało się zbyt „miękkie i pulchne”. Nasz dietetyk wyznaczy dla ciebie najlepszą możliwą strategię dietetyczną i wskaże skuteczne możliwości poprawy składu ciała. Jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi specjalistami. Dzięki naszym poradniom nasi klienci zgubili już tysiące kilogramów tłuszczu i zyskali wiele masy mięśniowej.


3. Pomoc w niedowadze
Podobnie jak w przypadku nadwagi, również i w niedowadze mamy spore doświadczenie. Korzystając z usług naszego dietetyka masz szanse szybko i skutecznie przybrać na wadze. Twoje ciało może stać się bardziej wyraziste i jędrne.


4. Żywienie w sporcie
Bez względu na to, czy jesteś wyczynowcem czy amatorem, uprawiasz sport dla zdrowia czy przyjemności, chcąc osiągać dobre wyniki musisz zwrócić uwagę na właściwą dietę. Pod tym względem jesteśmy w stanie zaoferować Ci znakomite rozwiązanie.


5. Żywienie dzieci
Co zrobić, aby dziecko chciało jeść śniadanie, nie kupowało chipsów i unikało słodyczy? To niezwykle trudne zadania, zwłaszcza, że wokół czyha na nas wiele pokus. Tymczasem błędy żywieniowe popełnione w dzieciństwie mogą bardzo dotkliwie odbić się w życiu dorosłym. Warto więc już zawczasu zapobiec rozmaitym problemom i skonsultować się w tym temacie z odpowiednim specjalistą.


6. Żywienie osób z chorobami
Istnieje wiele jednostek chorobowych, których występowanie zależne jest od jakości diety, a najczęściej występujące to otyłość, cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, osteoporoza, niedobory żywieniowe, niepłodność, zaparcia a także nowotwory. Niezależnie od typu choroby, dieta stanowi podstawę leczenia. Stosowanie odpowiedniej diety jest kluczowym elementem w dietoterapii chorób. Właściwe żywienie w wielu chorobach pozwala zmniejszyć dolegliwości, może doprowadzić do znacznej poprawy zdrowia czy też całkowitego wyleczenia chorego. Odpowiednio skomponowana dieta może także zapobiegać chorobom

Skontaktuj się z nami

 

 

Obraz

Bestwina, ul. Krakowska 177